Spojte se s námi.
Netolická 1, 37005, České Budějovice,
info@v-h-s.cz
Tel. +420 723 433 405
Pracovní dotazy & nabídky
ing. Miloš Serbus

info@v-h-s.cz
Tel. +420 725 468 614

Dá se použít fotka z mobilu na propagaci?

Doba se vyvíjí rychle a s ní i technologie, které používáme. Stále platí, že pro kvalitní fotografii sáhnete po kvalitním stroji či fotografovi. Nicméně pro některé případy nepotřebujete fotky za 10 tisíc a postačí vám například fotka z mobilu.

Je jasné, že kvalitní fotografickou práci jen tak něco nenahradí. Pokud ale nemáte finanční prostředky nebo začínáte s fungováním, mohou vám pro nějakou dobu postačit vámi pořízené fotografie.

Váháte zda můžete použít váš obrázek na internetu či eshopu?

Obrázek či dobře zvolená fotka dokážou na vašem webu, profilu na sociální síti, ale i v tištěném médiu upoutat pozornost a dostat vás ve vyhledávači o kousek výš. Ovšem ne každý z nás má čas, chuť či dar vytvořit kreativní obrázek či fotku. Nejjednodušší cestou, jak získat obrázek či fotku, je stáhnout si jednu ze stovek miliard fotek na internetu. Ovšem ne každou fotku můžete sdílet, publikovat či použít na vašem webu či sociální síti. Jaké fotky použít na vašich webových stránkách?

Co se týče vlastních fotografií, tak ty jsou z hlediska obsahového marketingu (SEO) a budování vaší stránky tou nejlepší možností. Ovšem ne všem je shůry dáno a nemají na focení zkrátka talent. Nebo nedisponují kvalitní technikou a jejich fotky za příliš nestojí. I když i s mobilem se dá zahrát a za málo peněz pořídíte hodně muziky, tedy hezkých fotek.

Jestliže máte fotografii, která se vám sice líbí, ale něco ji chybí, tak ji zkuste opravit v některém z free (či placených) photoshopů, protože správný filtr, vyladění barev či ořez dokáže podtrhnout vaše sdělení.

Author avatar
petr
https://www.instagram.com/medvidcinatripu/
Používáme sušenky na ukládání dat. Dokud je teda google nezruší úplně.