Spojte se s námi.
Netolická 1, 37005, České Budějovice,
info@v-h-s.cz
Tel. +420 723 433 405
Pracovní dotazy & nabídky
ing. Miloš Serbus

info@v-h-s.cz
Tel. +420 725 468 614

Naše služby

naše super schopnosti

Pomáháme vám vytvářet váš příběh.

marketing & strategie

Strategie značky a její směr

Pomůžeme vám zvolit vhodnou a efektivní cestu k vašemu úspěchu. Vaše společnost už nikdy nezapadne. Není čas ztrácet čas!

video & animace

Produkce reklamních spotů

Být viděn v nekonečném marastu všemožných reklam? Stačí nás kontaktovat a my vám uděláme spot, který zaujme leckterého zákazníka.

Grafický design & ilustrace

UX/UI Design & webdesign

UX a UI jsou duší a tělem. Jedno bez druhého nebude fungovat. Chcete funkční a zároveň moderní web či aplikaci? Jste tady správně.

Fotografie

Produktové fotky, retuše a billboardy

Vyfotit produkt, aby každé oko zaplesalo není jen tak. Udělat z něj topmodelku a ukázat ho světu na billboardu či na pláži v Karibiku je už maličkost. Proto jsme tady my!

náš záběr

Kreativní reklamní agentura
s přesahem do mnoha odvětví.

Showreel

Grafický & produktový design

Chce to mít prostě nápad a těch máme plné rukávy. Dáme tvar i formu vašim nejtajnějším obalovým tužbám a váš produkt vybrousíme do úplné dokonalosti. Poradíme, posloužíme, zabalíme a klaníme se, panstvo.

Logo a firemní identita

Logo řekne více než tisíc slov a pro vašeho možného klienta či zákazníka je ukazatelem profesionality, kterou mu můžete nabídnout. Poskytneme vám odborné poradenství a vypracujeme pro vás kompletní identitu firmy, které vdechneme život a potenciál.

Reklamní tiskoviny

Katalogy, plakáty, letáky, nabídky, produktové prezentace a všechno ostatní, co lze potisknout vám dokážeme dodat od samotného návrhu až po jeho zpracování. U nás najdete vše pod jednou střechou.

Ilustrace, kresba, linoryt

Originální ilustrace, perokresba, linoryty, vlastní NFTs nebo jen obrázek do vašeho památníčku? Jsme připraveni na každou legraci, po které vaše srdce touží. Kreslit nás baví a rádi vám to ukážeme.

Web design

Chybí vašemu webu pěkná tvářička? V týmu našich profesionálních designových chirurgů není nic nemožné. Stvoříme pro vás nový ekvivalent sixtinské kaple nebo zapracujeme na faceliftu již existující stránky. Není se čeho bát, chyby jsou vyloučeny.

Videoprodukce & animace

Natočit video, záznam, spot či reklamu umí v dnešní době skoro každý, ale aby vše mělo svůj význam a smysl, to už je těžší oříšek. A na takové oříšky jsme tady právě my. Preciznost, energie a vášeň pro audiovizuální tvorbu nám není cizí a velmi rádi vás o tom i přesvědčíme.

Záznam z akce

Firemní záznam z večírku, aftermovie z festivalu nebo jakékoliv event video. To je věc, kterou opravdu umíme a která si už žádá trochu toho kameramanského umu.  

Videoprodukce

Od hudebního videoklipu, po reklamu do televize. Pomůžeme Vám realizovat vaše vize a dát jim formu dle vašich představ. Bezkompromisní servis & profesionalita.

Animovaný spot

Odprezentování společnosti netradiční formou a to pomocí animovaného videa. Zajímavá forma instruktážní nebo informativního videa, která zaujme každého. Navrhneme vám různé grafické styly zpracování dle vašich požadavků.

Motion design

Využití animací pro komerční účely začíná u animace loga Vaší společnosti, přípravy intra/outra, pokračuje přípravou animovaných pozvánek či upoutávek, Lottie animací a ikon pro váš web, animovaných GIFů a končí tvorbou slideshow, reklam a delších spotů.

Fotografie

Zachytit neopakovatelné kouzlo okamžiku vyžaduje jistou zručnost a cit. Vědět, kdy právě zmáčknout spoušť dá práci. Jestliže hledáte řešení na vaše problémy s produktovou, módní nebo reportážní fotografií, jste tady správně.

Produktová fotografie

Chcete ukázat světu, co tvoříte vy nebo vaše firma? Tak to jste na správné adrese. Vytvoříme pro vás fotografie vašich produktů, které posunou jejich prezentaci na novou úroveň.

Reportážní fotografie

To nejlepší z vaší akce uchováme na fotografiích, které vám připomenou, jak dobrá byla. Budeme pro vás dokumentovat do roztrhání těla.

Módní fotografie

Představení nové kolekce šatů nebo třeba šperků může být oříšek. Když se ale spojí se silným příběhem, který za nimi stojí, fotky pak vzniknou raz dva. Tvořit módní editorialy nás baví!

Reklama
on-line a off-line

Nemusíte být velká ryba, abyste se naučili plavat v nekonečném oceánu reklamy. Pomůžeme Vám se zorientovat v nepřeberném množství možností a vdechneme vaší vizi ten správný směr, který upoutá oko nejednoho zákazníka. 

Sociální sítě

Najít ten správný směr a trend, který zrovna frčí, není žádná procházka růžovou zahradou. Podáme vám pomocnou ruku a připravíme pro vás tu správnou strategii, aby byla vaše kampaň úspěšná. 

Copywriting

Bezobsažných informací je v dnešním světě tak velké množství, že už vám skoro každý text splývá v jeden? S námi se vám to nestane, víme jak zaujmout čtenáře všech kategorií. Rádi vám pomůžeme s jedním claimem, s celou kampaní  nebo rovnou s firemním blogem. 

SEO optimalizace

Vyškrábat se na první příčky je obtížné v jakékoli disciplíně. Sice neporadíme, jak vyhrát turnaj v badmintonu. Za to vás ale posuneme na přední místa ve vyhledávačích, kde bude vaše firma či web všem na očích. A být vidět je k nezaplacení.

Audio & zvuk

Ať už chcete vytvořit originální hudbu pro reklamu, upoutávku, znělku nebo podkres vašich videí, jsme to právě my, kdo dodá celému projektu osobitou a nezapomenutelnou audio stopu. 

Hudba

Vybrat si skladbu z hudební banky není ostuda, ale dáváme raději přednost originální tvorbě, kterou pro vás složíme vždy tak, aby se co nejvíce hodila k vašemu projektu.

Mastering

Nevíte si rady se zvukovým záznamem nebo potřebujete učesat a vyčistit již pořízenou audio stopu? Hey Jude, čekáme na tebe. 

Radiové spoty

Věděli jste, že rádio poslouchá denně až 60% obyvatel českého hobitína? Připravíme pro vás snadno zapamatovatelný spot, který upoutá ušní bubínek každého posluchače.

honorace

Ocenění
& slova chvály.

Nepotrpíme si na nějaká zbytečná ocenění úspěchů nebo plácení se bezduše do hrudníků, nicméně se nám již pár odznaků a bobříků odvahy podařilo získat!

+∞ vypité kávy za rok

2x oceněný čistý stůl

Anti Spáč Roku 2020

Takže už jste přesvědčeni

Bezstarostnost a klid jen pouhé kliknutí daleko

Mobilní spojení
+420723433405
+420725468614

Virtuální spojení
info@v-h-s.cz

Města
Praha
České Budějovice
Olomouc

Používáme sušenky na ukládání dat. Dokud je teda google nezruší úplně.